пʼятниця, 7 грудня 2018 р.

Богдан Томенчук: "...це - твоя війна і твоїх колег... За душі..."

    Я, звичайно, знав, що можу помилятися...Але щоб аж настільки! Після Чернівців навіть "робочі" з відповідними позначеннями збірки повіддавав бажаючим... Бо ж кому воно треба, це таке менестрельство дуже дорослого поета... Війна...Тарифи...

четвер, 6 грудня 2018 р.

Богдан Ославський: "Мирослав Бойчук: «Це було зовсім інше розкрадання»"


Мирослав Бойчук знакова постать не лише заводу «Промприлад» (чи «Геофізприлад», зважаючи на хронологію), а й франківської тележурналістики. Починав він у багатотиражці заводу, потім був двигуном заводського радіо і згадує той період, як один із найцікавіших і найбільш творчих у своєму житті. Тепер Мирослав Бойчук має студію документального кіно, в доробку якої, до речі, є фільм, створений з нагоди сторіччя «Промприладу».

вівторок, 4 грудня 2018 р.

Viktor Levytskyi: Разом з Мирославом Бойчуком оцифровуємо фонозаписи з Івано-Франківського державного архіву.

    І як я і обіцяв, починаю поступово їх викладати.
    В архіві виявилось дуже багато цінного. А коли знайшлись інструментальні записи і пісні з Чортовця, записані в 1971 році, то радості не було меж. 

понеділок, 3 грудня 2018 р.

Мирослав Бойчук: Дитяче Еробачення 2018 - вічний парадокс визначення виконавської майстерності.

    Щойно по українськома "Брехунцю" слухав передачу про дитяче Евробачення. Транслювали пісню переможниці з Польщі і нашої виконавиці з України. Враження напівгнітюче. Чому напів?

неділя, 2 грудня 2018 р.

Ігор РОП'ЯНИК: Правильно кажуть в народі: не копай яму іншому, бо сам туди втрапиш.

   
Ось так вийшло і з Миколою Якимечком: захотілося йому виключити зі спілки художників одинадцять талановитих івано-франківських митців, а виключили зі Спілки його самого.