понеділок, 24 грудня 2018 р.

НЕЗАБАРОМ ВАМ НЕОБХІДНІ БУДУТЬ ЮРИДИЧНІ ДОКУМЕНТИ ПРО СЕКС

    З 11 січня 2019 р. в Україні сексуальні дії, вчинені без добровільної згоди партнера будуть кваліфікуватися як зґвалтування або сексуальне насильство. Відповідні зміни внесені в Кримінальний кодекс.
Який вихід? Розписка про секс.

Василь Масюк:    ЯК НАПИСАТИ РОЗПИСКУ ДЛЯ СЕКСУ. Розписка про секс– це документ, який фіксує взаємовідносини учасників сексу та свідчить про добровільність сексуальних відносин. Правильно складена розписка є письмовим доказом в суді.
Вам необхідно як і будь-якій розумній людині розуміти, що грамотність складання розписки багато чого вирішує. І буквально за хвилину ви про все дізнаєтесь.
    ЯК ПИСАТИ РОЗПИСКУ Що робити, коли у вас просять зайнятись сексом? Найліпша страховка - розписка про добровільність сексу.
Звичайно, що вказаний документ не гарантує 100% безпеку, проте значно захищає ваші позиції.
    ЧИ БУДЕ РОЗПИСКА ЮРИДИЧНИМ ДОКУМЕНТОМ. Розписка буде письмовим підтвердженням наявності добровільної згоди на секс.
Крім того, в розписці можна вказати конкретно, які види сексу обумовили сторони.
Таким чином, якщо до вас будуть якісь претензії, що не туди і не так, то розписка стане для вас захисним інструментом.
    ЮРИДИЧНІ ТОНКОЩІ РОЗПИСКИ ПРО СЕКС
1. Розписку бажано писати власноручно. (Мобільні додатки, блокчейн технології не дуже підходять). Так буде легше встановити хто конкретно її писав, а також це свідчить певною мірою про добровільність і про розуміння того, про що складається розписка..
2. Розписку, яку вам видали залиште у себе.
3. У розписці неприпустимими є виправлення і закреслення. Якщо слід щось виправити, то легенько закресліть і поруч напишіть «виправленому вірити» і поставте підпис.
4. Кількість сексу слід вказати цифрами та прописом.
5. На який строк видається розписка? Краще вказати на безстроково чи зазначити конкретну дату. Вказати можна і місце в якому буде реалізовуватись дійство.
6. Рекомендуємо давати розписку при свідках, які надалі зможуть підтвердити факт добровільності її видачі. Тому бажано вказати дані, які допоможуть ідентифікувати їх надалі.
7. Існує думка, що потрібно укладати договір та нотаріально його посвідчувати. Чинне законодавство не встановлює такого обов’язку. Крім того, це додаткові витрати.
    РОЗПИСКА ПРО СЕКС (ЗРАЗОК)
24.12.2018 м. Київ
Я, Балувана Галина Іванівна, 10 грудня 1986 року народження, паспорт серії КК №000000, даю розписку про добровільність вагінального сексу та поцілунків з проникненням язика в рот з Петренко Петро Петровичем, 10 грудня 1982 року народження, паспорт серії АМ №005100 до 12 червня 2019 року.
24 грудня 2018 року Підпис Г.І.Балувана
Розписка написана в присутності Свічка Миколи Миколайовича (паспорт серії ЕЕ № 240000) та Ерос Оксани Федорівни (паспорт серії АЕ № 340000), які підтверджують факт добровільності видачі розписки про секс.
Свічка М.М. Підпис
Ерос О.Ф. Підпис

Джерело:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2316108438459988&set=a.207410632663123&type=3&theater

Немає коментарів:

Дописати коментар