четвер, 20 грудня 2018 р.

...БО ВОРОН ВОРОНУ ОКО НЕ ВИКЛЮЄ

Ярослав Заброварний :
    Зауважте, товариство, після ,,революції Гідності ніхто так і не сів за грати за вбивство ,,Небесної сотні'', а пройшло вже 4 (!) роки. 
    Ті, хто розстрілював людей, молодих хлопців, так і не вцілили в жодного кубіва, турчинова, яценюка. Чому??!! Що, в снайперів забракло вміння? Адже, за логікою, щоб подавити спротив, треба знищувати керівників. Чи не так??! Інших, до речі, напевно можна було стріляти. Та Турчинов, Кубів і Яценюк, згадайте, ходили з великими яскравими жовтими шарфами. Може, для того, щоб снайперу було краще цілитись. І він (вони) замість вбивати 3 (три) людини, вбили сотню. Бо цих їм, за логікою, було заборонено вбивати!! 
    Ці тепер у владі, і з вбивцями все в порядку. І в країні, за великим рахунком нічого не змінилось. Отже, це був ПЕРЕВОРОТ, а ніяка не революція. Бо ж до влади прийшов засновник партії регіонів, тої партії, яка тоді була при владі. Кліка, яка була, така й лишилась. Тільки змінились, по великому рахунку, ,,володарі'' разом з їхніми свитами. Вітаю, йдемо до Європи!

Саме цей коментарій було розміщено на ФБ у відповідь на публікацію, яку розміщуємо нижче.

Четверта палата Європейського суду задовольнила апеляцію колишнього прем’єр-міністра України Миколи Азарова проти Ради Євросоюзу та зняла з нього санкції.
Відповідне рішення ухвалили 19 грудня.
Зокрема, у суду Азаров оскаржував рішення Ради Євросоюзу продовжити санкції проти Азарова, яке ухвалили 5 березня 2015 року. Зокрема, обмежувальні заходи стосувалися замороження його активів та активів компаній, пов’язаних з Азаровим.
Також суд зобов’язав Раді Євросоюзу відшкодувати Азарову судові витрати.
Санкції на Миколу Азарова наклали на початку 2014 року. Зокрема, причиною запровадження санкцій була причетність колишнього прем'єр-міністра часів Януковича до масштабних розкрадань державних коштів, а також порушень прав людини в Україні під час Революції Гідності.
Зазначається, що Азаров оскаржував рішення Ради ЄС щодо накладання на нього санкцій, проте суд першої інстанції його вимог не задовольнив.
Рада Євросоюзу 5 березня скасувала санкції проти колишнього депутата від «Опозиційного блоку» Сергія Клюєва та колишньої міністерки юстиції часів Януковича Олени Лукаш.
11 липня Суд Європейського союзу анулював санкції проти колишнього глави адміністрації президента, екс-секретаря Ради нацбезпеки та оборони часів Януковича Андрія Клюєва.
У ЄС прийшли до висновку, що немає достатніх обґрунтувань продовжувати санкції проти екс-посадовців.
Водночас санкції проти інших 13 осіб, що залишилися в списку ЄС, були продовжені ще на один рік послами ЄС. Серед них — Віктор Янукович, його син Олександр, колишній прем'єр-міністр Микола Азаров, та екс-голова Нацбанку Сергій Арбузов та колишній секретар РНБО Андрій Клюєв.
Микола Азаров очолив уряд України в 2010 році після перемоги на президентських виборах Віктора Януковича. 28 січня на тлі подій Революції гідності він подав у відставку й залишив територію України.
Джерело: https://hromadske.ua/posts/yevropejskij-sud-znyav-sankciyi-z-mikoli-azarova?fbclid=IwAR07fxmJQhY0xzDzBR73T0zBhTo6V6HTF-C0_h3Ya2HXg_9xTxGhOEmSl1I

Немає коментарів:

Дописати коментар