четвер, 20 грудня 2018 р.

Церкві Св.Параскеви, що в Івано-Франківських Опришівцях, 110 роківСьогодні церква Св.Параскеви, що в Івано-Франківських Опришівцях, відзначає свою 110-у річницю. З цієї нагоди провели зустріч з студентами семінарії. Говорили про історію церкви, презентували книжку та ще раз показали фільм, який було знято творчою групою на чолі з о. Тарасом Огарем ще 10 років тому.До теми з джерела: http://ifbu.org.ua/novyny/330-prezentatsiia-filmu-i-knyhy-pro-opryshivtsi.html?fbclid=IwAR2DlwPZHndX6HxfFxwZsY-HWTLoxPaCa3T6EXhYB7uLHPAiQBzhPTvvaqM

Презентація фільму і книги про Опришівці

20 грудня 2018 року в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого відбулася презентація книги “Історія мікрорайону Опришівці м. Івано-Франківська”  і документального фільму «Дорога, правда і життя».
Презентацію модерувала директор бібліотеки  Іванна Стрихар.
До учасників заходу звернулися проректор з навчально-методичної роботи протоієрей Андрій Чорненко і проректор з наукової роботи Олег Білоус.
Перед учасниками презентації виступили співавтор книги, депутат міської ради Василь Ревчук, головний режисер фільму Мирослав Бойчук та представники Опришівецької громади – Інна Брюховецька і Галина Твердохліб.
Ініціатором проведення даної презентації є священик Церкви святої Параскеви в Опришівцях, протоієрей Тарас Огар, який розповів про цікаві сторінки з історії Опришівців і місцевої церкви, а також презентував фотодокументи та раритетні видання.
Пан Василь Ревчук подарував для бібліотеки Академії дане видання.
Проведення таких зустрічей є доброю справою для популяризації історії рідного краю.

Немає коментарів:

Дописати коментар