пʼятниця, 24 березня 2017 р.

21 березня журналісти Роман Скрипін та Данило Яневський поспілкувалися із нардепом з Тернопільщини Олегом Барною. (+повне відео)

Інтерв’ю відбувалось в рамках програми  Ukrainian Media Network – це глобальна інформаційна мережа для українців усього світу. “Ми створюємо не медіа, а нову дійсність, нові можливості для переосмислення інформації”,- стверджують автори програми.

четвер, 23 березня 2017 р.

Знову про рояльний дерибан, АБО ЯК ФРАНКІВСЬКІ ЧИНОВНИКИ-НЕГІДНИКИ РОЗІКРАЛИ ГРАНТОВІ МІЛЬЙОНИ ЄВРОСОЮЗУ (+відео, фото)    В Івано-Франківську для Народного дому за грантові кошти купили рояль за завищеною ціною. 
    Експертиза вже підтвердила невідповідність закупленого до задекларованої якості та ціни інструмента. Йде досудове розслідування у справі,  повідомляє Фіртка..
    За оцінками експертів чиновниками та їх спільниками вкрадено величезні кошти, які обліковуються в сотнях тисяч гривень.

понеділок, 20 березня 2017 р.

Помер історик та етнограф Петро Арсенич

20 березня 2017 року.
    Мирослав Бойчук: Ця втрата, для мене особисто, є особливо великою. Петро Іванович брав участь у кількох документально-кіношних проектах, в тому числі і у серіалі про Івана Франка. Він з особливим трепетом і відповідальністю ставився до такої роботи, тому його виступи у цих фільмах були продуманими і глибокими, а отже і цікавими. Ми втратили історика, науковця, краєзнавця і патріота до глибини душі.