понеділок, 4 грудня 2017 р.

Юлія Палійчук: вони їдуть не за вищою зарплатою, а тікають від безнадьоги.

Сорі, але я знову буду про політику, бо ці слова чіпляють мене, як підприємця.

Порошенко каже, що підприємці повинні платити більше своїм працівникам, щоб ті не тікали закордон. Петре Олексійовичу, ми представники бізнесу нікуди не дінемося і будемо платити більше. Ми вже платимо більше. Сьогодні хороша швачка заробляє в Україні так само, як у Польщі, працюючи менше і в кращих умовах.
Але люди все одно продовжують валити за кордон. І вони їдуть не за вищою зарплатою, а тікають від безнадьоги. І втікають не лузери, а самі мотивовані і професійні. Ми - бізнесмени будемо платити більше. Але ми не побудуємо дороги і лікарні, не посадимо покидьків, не поборемо бандитизм. Це маєте зробити ви. Зробіть так, щоб кращі з нас не покидали Україну, а за зарплати не переживайте – хороший спеціаліст завжди буде отримувати високу зарплату.
=====================================
До теми:
«Платіть працівникам більше»: Порошенко порадив, як боротися з дефіцитом кадрів
Президент Петро Порошенко у відповідь на зростання скарг із боку бізнесу на дефіцит робочої сили пропонує підвищувати зарплати та підвищувати ефективність.
Про це він сказав на зустрічі з Європейською бізнес асоціацією, Американською торговельною палатою і Спілкою українських підприємців, передає «Інтерфакс-Україна».
«Починає зростати вартість робочої сили. Це позитивні наслідки реформ, відкритості кордонів та європейського вибору... Прохання – платіть працівникам більше!», – сказав він.
Порошенко зазначив, що цього року, за даними Держстату, реальна заробітна плата зросла більш ніж на 20%.
Президент СУП, співвласник «Нової пошти» В’ячеслав Климов повідомив, що останнє проведене асоціацією дослідження засвідчило, що відплив кадрів уперше увійшов до числа першочергових питань, які непокоять український бізнес.
«Можливо, такий уперше виниклий виклик змусить узяти (український бізнес) фокус на персонал. Раніше такого фокусу не було», – сказав голова СУП.
За його словами, раніше у компанії були черги на роботу, тоді як зараз вони зникли.
Говорячи про можливу допомогу держави у вирішенні цього питання, Климов закликав до радикальної зміни трудового законодавства і відмови від неймовірної кількості адміністративних процедур у цій сфері.
Виконавчий директор ЄБА  Ганна Дерев"янко, яка також зупинилася на цій проблемі і допустила, що кількість жителів України на підконтрольних територіях уже скоротилася до 35 млн, вказала серед необхідних кроків підвищення рівня безпеки в країні, а також інших державних послуг, зокрема, медицини, освіти.
Порошенко нагадав, що держава вже демонструвала готовність допомагати бізнесу, наприклад знизивши єдиний соціальний внесок, і готова робити це надалі як шляхом перегляду трудового законодавства, так і створенням вигідніших умов для ведення підприємництва, але очікує пропозицій від бізнесу.
Нагадаємо, реальна заробітна плата в Україні в жовтні 2017 року в порівнянні з жовтнем 2016 року збільшилася на 19,9%. 
Немає держпідприємств, немає профспілок і взагалі нічого немає, я пишу з Німечинни де офіційно Живу і працюю, то ж знаю що пишу і знаю як би мало бути.
Сергій Решетняк
Не вірно. Головна складова - низька моральність нащадків тих, хто 70 років "грабував награбоване". Якби не це, низькорівневі ляшки в лотерею щодня не вигравали б.

Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2017/12/02/platit_pratsivnykam_bilshe_poroshenko_poradyv_yak_borotysya_z_defitsytom_1218105

Немає коментарів:

Дописати коментар