вівторок, 13 червня 2017 р.

Мирослав Бойчук: Тільки неповнолітніх хлопчиків, провсяквипадок, тримайте від нього подалі...

Назарій Рогів на своїй сторінці повідомляє: 
   "А чи знаєте Ви, що зірка "X-фактору" Андрій Мацевко працює на комунальному підприємстві "Муніципальна дорожня компанія" робітником з благоустрою?     А за словами керівництва, є одним із найкращих та найвідповідальніших працівників!
Дякуємо Андрію за сумлінну працю!"

З відгуків:
Nataliia Fedorkiv Він приходив до нас на роботу влаштовуватись, і дуже засмутився через відмову, мовляв важко влаштуватись, а матеріально дуже скрутно. Це добре, що людина знайшла для себе заняття, в якому старанно себе реалізовує...
    Мирослав Бойчук: По-перше "зіркою", я особисто, не назвав би його навіть з натяжкою, а по- друге, щоб заголовок публікації був не голослівним, додаю деяку інформацію минулих часів.

Андрій Мацевко не педофіл? ( http://pravda.if.ua/news-84306.html )

   Міліція Волині не знайшла ознак кримінального злочину в діях епатажного прикарпатця Андрія Мацевка – неоднозначної зірки шоу “Х-Фактор”. Як відомо, співака підозрювали у педофілії. У червні Андрій приїхав у Луцьк до 14 річного хлопця начебто зайнятись інтимом. У цьому переконували активісти групи “Анти Педофілія Луцьк”, які й спіймали Мацевка під час зустрічі з неповнолітнім, що відбулася після переписки в мережі Інтернет. Тоді горе-співака передали міліції, яка розпочала перевірку. Як повідомив “Галці” 18 вересня помічник начальника Луцького міського міського відділу УМВС України в Волинській області Олег Плазовський, відповідне кримінальне провадження закрили. Підстава – відсутність у діях злочину, повідомив міліціонер, зіславшись на пункт другий частину першу статті 284 КПК.
   До слова, нині Андрій Мацевко вільно розгулює Івано-Франківськом і знову залюбки фотографується з перехожими. В тому числі – з дітьми. Нагадуємо читачам про неоднозначне відео.


А ще "накопав" ось таку цікаву сторінку: http://inciklopedia.org/wiki

Немає коментарів:

Дописати коментар