неділя, 23 квітня 2017 р.

Мирослав Бойчук оцифрував відео, на якому нинішній мер Івано-Франківська Руслан Марцінків виступає в якості станичного франківських пластунів.

    Івано-Франківський журналіст - документаліст Мирослав Бойчук, оцифровуючи свої відеоархіви, наткнувся на запис, який датується осінню 2004 року.     Цікавим це відео є тим, що на ньому нинішній мер Івано-Франківська Руслан Марцінків виступає в якості станичного франківських пластунів. 

    Ця зйомка була здійснена оператором ОТБ "Галичина" Василем Микуляком і призначалась для виготовлення відеосюжета у місцеві новини.
    Сам сюжет не зберігся. Це відео - такзвані чорнові записи. Подаємо їх у тому вигляді, в якому вони збереглися: із зупинками та дублями. Нам невідомо ким є та дівчинка, яка виконує роль мікрофонотримача, а от будову, на фоні якої здійснено відеозапис, франківці впізнають одразу. Це Франківська "Просвіта". Швидше всього саме там проходили на той час заходи, приурочені 93 річниці заснування Пласту.
    30 квітня 2010 року Руслан Марцінків оприлюднив особисту заяву про складення повноважень голови Івано-Франківської округи НСОУ “Пласт” у зв’язку з суспільно-політичною ситуацією в Україні.
У заяві йдеться:
Я, Руслан Марцінків, депутат Івано-Франківської обласної ради, зважаючи на суспільно-політичну ситуацію в Україні, вважаю за необхідне залишити посаду голови Івано-Франківської округи молодіжної громадської організації Пласт (включає в себе Івано-Франківську та Чернівецьку область). Прошу вважати мою особисту участь в акціях протесту опозиції виявом моєї особистої громадянської позиції, а не участю організації в них.
Виконуючим обов’язки голови Івано-Франківської округи Пласту НСОУ по статуту залишився перший заступник голови, станичний станиці Івано-Франківськ Пласту НСОУ Олег Хімій.

Відеоархіви Студії документального кіно Мирослава Бойчука. 
Осінь 2004 року. Івано-Франківськ.

Немає коментарів:

Дописати коментар