субота, 23 липня 2016 р.

Соратникам Коновальця було важко збагнути його фаталізм


125 років тому в галицькому Зашкові в родині вчителів народився Євген Коновалець, майбутній творець Організації Українських Націоналістів, колись об’єкт ненависті більшовиків і поляків, водночас – харизматична постать для українських патріотів.

Середня зарплата для українців у тисячу євро: фантазія чи реальність...

    Вуйко Іван, працюючи у наймах, отримує по 2 000 гривень на місяць. Його бос (за сумісництвом народний депутат) кладе в кишеню (офіційно) 98 000 тисяч гривень щомісяця. В середньому вони заробляють по 50 000 на місяць.

пʼятниця, 22 липня 2016 р.

Михайло Маєвський: Україно, а про кого ти увесь день із сумом говориш?

Михайло Маєвський

вівторок, 19 липня 2016 р.

Журналіст Руслан Коцаба звернувся до Юрія Луценка... (відео)Журналіст Руслан Коцаба, звернувся до генерального прокурора України Юрія Луценка!

Якщо б чоловік говорив з дружиною відверто... Життєвий діалог, в якому кожен впізнає себе (+відео)


    Признаться честно, я не могу себя причислить к фанатам современных юмористических шоу. Но песни Семена Слепакова готов слушать снова и снова: есть в них что-то до боли жизненное и правдивое.

ТРК "Вежа" презентує: “ФРАНКІВЦІ”. Юрій Андрухович, літератор (ВІДЕО)


“ФРАНКІВЦІ”. Юрій Андрухович, літератор (ВІДЕО)Розмова з Юрієм Андруховичем, поетом, прозаїком, перекладачем, співавтором різних музичних та театральних проектів.

неділя, 17 липня 2016 р.

Івано-франківські активісти вважають, що мер Марцінків є членом банди кримінального авторитета «Пупса»

    Нещодавно депутати Івано-Франківської міської ради під вигуки громади "Ганьба" та "Банда" дали дозвіл на будівництво 33 багатоповерхівок "просвободівській" фірмі ТзОВ "Івано-Франківська дорожня компанія" у межах вулиць Крайківського – Макогона – Промислова. За проголосували 28 обранців.