середа, 11 травня 2016 р.

Oksana Romaniuk: Хакери сайту Миротворець нанесли реальний удар по іміджу України одразу на кількох рівнях.

    Взяли і вивалили персональні дані коло 5 тис.журналістів, які мали акредитацію т.зв. ДНР/ЛНР, а деякі надрозумні депутати уже закликають вішати їх на стовпах, а деякі такі самі розумні диванні патріоти уже почали дзвонити з прокльонами.

     Я просто нагадаю тут, що у 2014 році ВІСІМДЕСЯТ журналістів, українських і закордонних, так чи інакше пройшли через підвали сепаратистів. Їм простромлювали шпицями, ламали, руки, ноги, ребра, гвалтували, били, кололи наркотики. Тому що, вони працювали на українські ЗМІ, або на незалежні
закордонні. І - уявіть - у багатьох з них були акредитації ТОЇ сторони! Я бачила журналістів після цих тортур. На що вони були схожі. І я вважаю що СПРАВЖНІ, а не мальовані партіоти мають бути глибоко вдячні за те, що люди ризикували своїм життям, і завдяки їм світ дізнався - про присутність рос. військових на тій стороні, була зафіксована велика кількість фактів, які допомогли розслідувати падіння Боїнгу. Завдяки їх зусиллям, зявилася в України міжнародна підтримка - бо світ дізнався, ЩО там коїться.
     А тепер "патріоти" надзвонюють цим людям з прокльонами. Мені дуже соромно за такий
бездумний ... я не можу це назвати патріотизмом, бо це - шкода Україні. Одним махом налаштувати проти себе ключові міжнар.ЗМІ, це ще треба постаратись.
     При чому, у базі всі, просто всі працюючі більш-менш журналісти у нас побували в АТО - адже до введення акредитації СБУ у 2015 році, у нас не було системного порядку віїзду в зону АТО, відповідно заїжджали хто як міг. Акредитація т.зв.ДНР/ЛНР - це був хоча б мінімальний захист від тортур.
     Просто взяли і всіх одним махом замочили, і своїх, і чужих, і союзників, і ворогів.
......

Немає коментарів:

Дописати коментар