середа, 11 травня 2016 р.

До будівництва готелю на Вовчинецьких горах має відношення голова фракції прикарпатських «регіоналів»?

Уже більше 10-ти років триває будівництво величезного готельно-відпочинкового комплексу на території Вовчинецьких гір - пагорбах села Вовчинець, яке входить до Івано-Франківської міської ради.


Як інформує проект Побудовано в Івано-Франківську, оформлення документів на будівництво розпочалось ще в 2006 році. Самі ж роботи розпочалися в 2007 році. Відпочинково-розважальний комплекс розташований на земельній ділянці площею 1,5 га. Востаннє цю територію давали в оренду в 2013 році, призначення оренди - для «будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування».
http://styknews.info/sites/default/files/basic-foto/2012/07/18/1260321.jpgОрендарем землі на сьогодні є ТОВ «Західна Промислова Група». Засновниками підприємства виступили Олег і Володимир Лисаки, Ігор Лукань та угорська компанія ТОВ «CENTRO EURO GROUP». Остання в Угорському реєстрі підприємств зареєстрована у 13 листопада 2012 року. Її директором є українець Сергій Данилюк.
Ряд каталогів новобудов інформують, що це відпочинково-розважальний комплекс під назвою «Вовчинецькі гори», а забудвіником є компанія «Івано-Франківськміськбуд». Її власниками також є Олег і Володимир Лисаки та Ігор Лукань - колишній очільник прикарпатських регіоналів в Івано-Франківській обласній раді.

Згідно інформації на сайті Департаменту містобудування та архітектури, Вовчинецькі гори є комплексною пам’ятка природи місцевого значення площею в 30 га.

Джерело: http://pravda.if.ua/news-97332.html

Немає коментарів:

Дописати коментар