понеділок, 9 травня 2016 р.

Мирослав Бойчук: На фоні дій нинішніх висококоритних, пісня «На#уй маніфест» виглядає як зразок невинності. (+ фото та відео)    Мирослав Бойчук: моє ставлення до змісту нижчеподаної публікації вміщу в двох реченнях: На фоні дій нинішніх висококоритних, пісня «На#уй маніфест»  виглядає як зразок невинності. Чули б ви які слівця вживаю я і мої друзі, коли говоримо про дії наших "киштальночистих", "чесних", "вихованих", "їнтилігентних" повадирів... І всеж вирішив розмістити Галчин допис про ставлення до Козаксистемських пісенних висловлювань, бо вважаю, що кожен має право на свою думку.
 Фото Мирослава Бойчука.
    7 травня, в рамках фестивалю “Карпатський простір” на Вічевому майдані виступив
знаний в Україні гурт “Козак-систем”. Для кількох тисяч присутніх музиканти виконали відомі пісні “Шабля”, “Партія Снайперів”, “Така спокуслива”, “Коли Вона”, “Не було і от” повідомляє Галка.
    Та чи не найбільше овацій і вражень залишила пісня «На#уй маніфест», яка рясніє матюками. Власне жодної спроби завуалювати непристойні слова, з уст вокаліста не було, швидше навпаки. Відтак такому радикалізму місцева молодь неабияк тішилася, та залюбки підспівувала, пише Галка.

    А після концерту вокаліст KOZAK SYSTEM залюбки фотографувався з дівчатами-підлітками, на грудях яких розписував ініціали гурту.

 Іван Леньо, гурт "Козак-Систем" у Франкiвську "Нахер маніфест"  Як відомо, у 2007 році гурт «Скрябін» також мав скандальний виступ в Івано-Франківську. Під час концерту з нагоди 345-річчя міста нині покійний Андрій Кузьменко, виконуючи пісню
“Чорнобиль”, підбурив слухачів до відвертої лайки. Попередній мер Віктор Анушкевичус зажадав від Кузьми вибачень, а до того часу пообіцяв не впускати гурт у місто.

Немає коментарів:

Дописати коментар