середа, 11 травня 2016 р.

Відомого лікаря Євгена Комаровського чекають у Івано-Франківську

На початку червня до Франківська в рамках туру західною Україною приїде відомий дитячий лікар Євген Комаровський. Усі бажаючі зможуть відвідати зустріч з популярним лікарем, задати свої питання та навіть взяти автограф. Подія буде абсолютно безкоштовною для всіх бажаючих.


Доктор планує відвідати також Чернівці і Львів. Організацію приїзду до Франківська Євгена Комаровського взяла на себе команда громадської організації “Мами Прикарпаття”.
“Мета візиту Комаровського – донести знання, поширити корисні знання серед молодих батьків, – пояснює голова ГО  “Мами Прикарпаття” Мар’яна Вершиніна. – Зустріч із франківцями буде проведена у форматі запитання-відповіді. Після півгодинної лекції доктор Комаровський відповідатиме на запитання зали. Загальна тривалість заходу – до 4 годин. Вхід вільний. Зустріч – безкоштовна”.
Також організатори взяли на себе зобов’язання прийняти гостя – оплатити проживання, харчування і трансфер. Тож шукають партнерів серед зацікавлених бізнесменів, меценатів, медичних закладів тощо.
У зв’язку з приїздом лікаря, можна також замовити за доступною ціною книги Євгена Комаровського. Зокрема – одну з найцікавіших і найпопулярніших його книг “Здоров’я дитини та здоровий глузд її родичів”, книжку, яка повинна бути вдома у всіх – “Невідкладна допомога” та надзвичайно актуальні “ГРЗ: Керівництво для розсудливих батьків”, “Книгу від кашлю” та “Книгу від нежитю” за вигідною ціною. Замовити книжки можна в Facebook-групі Продаж книг доктора Комаровського (https://www.facebook.com/events/1707249699524479/) та особисто у Марії Лазорів за телефоном 095-8-719-621.

Джерело: http://www.versii.if.ua/novunu/vidomogo-likarya-yevgena-komarovskogo-chekayut-u-ivano-frankivsku/

Немає коментарів:

Дописати коментар