середа, 25 травня 2016 р.

В. Литвин: САВЧЕНКО ЯК НОВА ПОЛІТИЧНА РЕАЛЬНІСТЬ (+ відео, фото)... Савченко - журналісту 112 каналу: "А про що я буду говорити у ліжку зі своїм чоловіком, ти мене теж запитаєш?!"

Мирослав Бойчук: Як на мене - людина, яка мало не вмерла з голоду, виглядає досить огрядно...


Володимир Литвин
     Отже, поневіряння для Савченко, а заодно Александрова і Єрофєєва, закінчилися.
    В.Путін – додатковий аргумент для лідерів Німеччини та Франції (мабуть і США), що Україна повинна демонструвати свої кроки з виконання Мінських угод.
Українські політики – нагору демонструвати славослів’я безпосередньо Савченко.

Особливо з відчуттям того, що деякі з них отримали на свою голову додаткову проблему, загрозу своєму лідерству. Для них вигідно було боротися за неї на відстані і вони воліли б, щоб вона залишалася в Росії надовго. Вже зараз пітніють долоні у тих, хто хоче першим добігти до Савченко з поцілунками. 

    Як тут не згадати вичавлено-радісне голосіння Яценюка: Юля, Юля…
За майже два роки Савченко стала міжнародно визнаною фігурою, поставлена на рівень перших українських політиків і тепер приречена на політичне сходження. Просто перше чи друге місце в партійному списку – це вже не для неї. Особливо з врахуванням тотальної недовіри людей до державної влади та її носіїв.
     Слід очікувати нові політичні конфігурації та сценарії. Звісно, з вже традиційно українським результатом. Але це буде згодом…
Поки що відповідна атмосфера зустрічі Савченко в Борисполі. Є над чим думати… Усім.

П.Порошенко отримав можливість вписати це як перемогу в свій актив двох років президентства.
    Відомий український політтехнолог Тарас Березовець прокоментував повернення Надії Савченко в Україну.

    Про це він пише на     своїй сторінці у Facebook.
    "Нет зрелища отвратительнее, которое сегодня увидит весь мир. Как толпы экзальтированных политиков преклонного возраста и активистов-спасителей нации, расталкивая друг друга локтями, с крокодиловыми слезами на глазах, будут бежать с рушничками и охапками цветов к трапу с Надеждой Савченко, а потом, пихаясь, лезть на все телеканалы, крича о своей особой роли в её освобождении." - пише Тарас.
    На правах адміна додам головне. Послухавши заяву Надії переконаний, що вона не підведе, і сьогодні Україна отримала справжнього лідера який готов покласти своє життя за нашу Україну та її народ.


З коментарів Фейсбуку:
Такий шквал емоцій і слів. Від немилосердного обожнювання і безальтернативного всеприйняття до поблажливого засудження і бажання каменувати на місці.
Це все про Надю. Не такого чекали. І не таку Надю хотіли бачити. Всю сублімацію народові обламала. Колюча.
І цих обламаних набагато більше. І це лише початок. Вони ще їй пригадають ці хвилини в Борисполі. Невдовзі.
Обламані шанувальники не пробачать Наді ні отакого повернення, ні того, що відбулось воно на саму другу річницю сходження на трон гаранта ситуативних змін до Конституції і виглядає, як привітання " З росії - з любов'ю". Тобто - з Надією.
І, взагалі... Щойно замовкнуть литаври, зів'яне лавровий вінок і стихнуть новини про зустрічі льотчиці Наді з командирами екіпажу світової політики, народ найде собі іншого кумира.
Така от справжня, проста і некоректна Надя не зможе конкурувати з продажними курвами,ботоксними єбалами, силіконовими цицьками, татуйованими мейк-апами і надутими по системі постмінет губами. Такими, що й не розбереш одразу: чи то губи красуні, чи геморой на сраці павіана.
З поверненням додому, Надіє!З коментарів у ФБ:
Надя в дома ! це дуже добре нарешті ! але ... чому охорона від кого ? хіба не народ мав її охороняти чи нести на руках як повернувшогося гороя? від кого ця охорона чия вона ? закрадаються сумніви маленькі але якісь такі не приємні


З коментарів у ФБ:
Kr Kyryll  
Та ти чув яка вона істеричка? По радіо піною сходилась в інтерв'ю. ..не мож таких пускати до влади і на люди... Взагалі не вірю ій, дофіга показухи. ..


http://izvestia.kiev.ua/item/show/92591

Украинку тепло встретили на Родине
Украинская летчица, народный депутат от "Батькивщины" Надежда Савченко отказалась принять цветы от лидера своей партии Юлии Тимошенко. Об этом сообщает ТСН.
 «Мы с вами не достаточно близки», - ответила она на раскрытые объятия Тимошенко и холодно протянула ей руку. После чего освобожденная летчица отправилась в Администрацию президента.
Прокомментировала встречу с Савченко и сама Тимошенко: «Она ко мне обратилась лично и спросила, где ее место и когда выходить на работу. Я ответила, что ее рабочее место всегда при ней и она достойна самых высоких должностей в стране».
А на вопрос, будет ли Савченко выдвигаться в президента, Тимошенко ответила следующее: «Нужно сначала действующего на место поставить».
Напомним, что недавно самолет с Савченко приземлился в Украине, после чего ее сразу повезли на Банковую для встречи с президентом Петром Порошенко.

ПОРОШЕНКО-САВЧЕНКО-ТИМОШЕНКО. ПОНЕСЛАСЬ!
За имя Савченко борются политики первого ранга: сам Президент и кандидат в Президенты на прошлых выборах. Имя Савченко — нешуточный приз для той или иной политической силы.
Борьба за тело разгорелась нешуточная. Борт №1, заправленный с утра, под наставления Президента с делегацией во главе с Геращенко, вылетел в Ростов за Савченко. В результате разгорелся нешуточный скандал. Юлия Тимошенко, которая вложила деньги в адвокатов для украинской лётчицы, включившая её в список партии «Батькивщина» под номером «один», теперь не может использовать свой бренд! Вербовкой Савченко занялся лично Пётр Порошенко. Когда борт №1 приземлился в Киеве, встретил героиню именно Президент и наверняка использовал эту встречу, чтобы обеспечить свою политическую силу её брендовым именем.

С триумфальным возвращением Надежды Савченко в Украину все чаяния и мечты населения (судя по статус-сообщениям в соцсетях) сбылись. А сама Надежда включится в запутанную иерархическую системную борьбу олигархов за власть. ‪#‎Савченко‬, сама того не желая, стала разменной монетой для политических игр. Кто более эффективно использует заточение лётчицы? Кто эффективнее использует её имя в своей пиар-кампании? Кто присудит больше наград?.. На эти и другие вопросы мы вскоре получим исчерпывающие ответы.
Мэр Киева наверняка позаботится о выделении квартиры для Савченко, Президент — о награждении государственным орденом, а Тимошенко останется только пытаться вовлечь Савченко в политический процесс. Для этого она попробует предоставить ей какую-либо должность или деньги.
Савченко может выгодно продать свой бренд, обеспечив всей своей семье безбедное существование до конца жизни. Каждый день её заточения можно конвертировать в конкретную сумму денег.

Через время люди разочаруются и в этом имени, как это обычно бывает. Через года два или даже раньше они переключат своё внимание на другой объект для восхищения, а про Савченко скажут «вона така ж, як й усі». Так закончилась всенародная любовь к героям Майдана, комбатам, честным журналистам, иностранным специалистам и многим другим, позабытым ныне. Политический театр абсурда продолжается на новом инволюционном витке.
А саму Надежду Савченко, конечно, можно поздравить с успешным освобождением из российской тюрьмы. Какое-то время Савченко попытается быть совестью нации, но это будет длиться только до тех пор, пока она не начнёт высказать своё мнение о политической ситуации, экономическом кризисе, евроинтеграции, военной доктрине, взаимоотношениях с Россией и т.д. Потому что, скорее всего, она окажется в хоре политиков, которые «за всё хорошее» и «против всего плохого».
Надежда, мой вам совет: берите деньги.

    Російський президент Володимир Путін на зустрічі з родичами загиблих на Донбасі журналістів "ВГТРК", в смерті яких суд Росії звинуватив Надію Савченко, посадив поруч з собою одіозного українського політика Віктора Медведчука. 
РЕЧЬ НАДЕЖДЫ САВЧЕНКО В АДМИНИСТРАЦИИ ПРЕЗИДЕНТА


http://tsn.ua/bin/player/embed.php/385478100

Немає коментарів:

Дописати коментар