четвер, 12 травня 2016 р.

Таня Монтян: ОТЖЕ, ВИРОК - ТРИ РОКИ ШІСТЬ МІСЯЦІВ

Таня Монтян у Фейсбуку:  За перешкоджання діяльності ЗСУ. Вже відсидів за формулою "рік за два" - два роки шість місяців 8 днів. Гроші, поцуплені гебнею при обшуку - повернути. По державній зраді виправдати. Стягнути з Руслана чотири з чимось тисячі за проведення експертизи. ЗРОЗУМІЛО, ЩО ЦЕЙ ХУНТО-СУДОМАРАЗМ БУДЕ ОСКАРЖЕНО.
З коментарів: Валентин Крыжановский Що мав на увазі Коцаба: Укр сучу владу, чи Укр сучасну владу? Світлина від Тані Монтян.

До теми:
У п’ятницю, 12 травня, в Івано-Франківському міському суді зачитають вирок у справі блогера Руслана Коцаби. Його тримають у СІЗО вже другий рік та звинувачують у перешкоджанні ЗСУ та державній зраді. Сьогодні у залі засідань ніде стати. Коцаба стведжує, що після вироку поспілкується з журналістами.

До теми: Прокуратура пропонувала ув’язнити Коцабу на 13 років та конфіскувати майно


Перед початком засідання Коцаба звернувся до журналістів – мовляв, у нього є домовленість, що після оголошення вироку він матиме змогу поспілкуватися з журналістами.
Нагадаємо, під час обшуку квартири Коцаби знайшли 6 320 доларів і понад 9 тисяч євро. Блогер казав у суді, що гроші належать його мамі та просив їх повернути.
Руслана Коцабу звинуватили за частиною першою статті 111 та частиною першою статті 114-1 Кримінального кодексу України.
Джерело: http://report.if.ua/kryminal/kocaba-2/

12 травня, 2016 року, Івано-Франківський міський суд завершив розгляд та виніс вирок у кримінальній справі мешканця Івано-Франківська, 1966 року народження, Коцаби Руслана Петровича, який органами досудового слідства обвинувачувався у вчинені злочинів передбачених ч. 1 ст. 111 (державна зрада) та ч.1 ст.114-1 (перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань) КК України.
Розгляд даної кримінальної справи в Івано-Франківському міському суді тривав понад рік, і впродовж цього часу судом було допитано 43 свідки та досліджено велику кількість матеріалів даного провадження.
З обставин наданих стороною обвинувачення та інших доказів суд повважав непідтвердженим обвинувачення Коцаби Р.П. в умисному вчиненні ним злочинів передбачених ч. 1 ст. 111 ККУ.
Щодо обвинувачення Коцаби Р.П. за ч.1 ст.114-1 КК України суд вважає, що підсудний вчинив сукупність дій, які передбачені ч. 1 ст.114-1 ККУ, що знайшли своє підтвердження у проведених експертизах та у показах свідків і висловлюваннях самого підсудного.
Таким чином, дослідивши всі обставини та матеріали справи, суд визнав Коцабу Руслана Петровича винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.114-1 КК України, та призначв йому покарання із застосуванням ст.69 КК України у виді позбавлення волі на строк 3 роки 6 місяців.
Суд також визнав Коцабу Р. П. невинуватим у пред’явленому за ч.1 ст.111 КК України обвинуваченні та виправдав його за цією статтею за відсутністю складу злочину.
Строк відбуття покарання обвинуваченому Коцабі Р.П. рахувати з часу фактичного затримання 07 лютого 2015 року. Відповідно до ст.72 КПК України суд ухвалив зарахувати Коцабі Р.П. строк попереднього ув’язнення з 07 лютого 2015 року до дня набрання вироком законної сили у строк відбуття покарання з розрахунку один день попереднього ув'язнення за два дні позбавлення волі.
До набрання вироком законної сили запобіжний захід – тримання під вартою Коцаби Р.П. залишити без змін.
Судом також скасовано арешт накладений на майно та грощові кошти підсудного.
Вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. Вирок може бути оскаржено шляхом подачі апеляційної скарги до апеляційного суду Івано-Франківської області через Івано-Франківський міський суд протягом тридцяти днів з дня його оголошення.Немає коментарів:

Дописати коментар