неділя, 17 квітня 2016 р.

КОМУ ВІЙНА, КОМУ МАТИ РІДНА. Росіяни ПЕТУХОВ О.В. та РЕБРОВ Д.Ю спокійнісінько вивозять українській ліс за кордон .Лора Приходько
    17.04.16 р. на станцію м.Чоп Закарпатської області прибули

24 вагони деревини, які прямували в сусідню країну. Я пішла до митників з"ясувати, що за ліс, звідки він, хто його власник, куди прямує, чому його вивозять під час дії закону про заборону вивезення. 
    Наштовхнулась на шалений супротив митників, викликала міліцію. Не допомогло. Викликала ще одного журналіста. Оперативну-слідчу группу. Не допомогло. 4,5 години безперервно фіксували події на дві відеокамери. Нарешті, з великими труднощами дізнались, що
1.походження деревини з Львівської області, Сколівського району,
так зазначено у документах.
2. завантажували, оформляли вантаж у м. Мукачево вчора. Експертний висновок, що вказані 24 вагони кругляку є нічим іншим, як дровами, підписав мукачівській експерт. Прізвище його не повідомили.
3. відправник вантажу фірма "УКРЛІСКОМПЛЕКС".
Власники фірми громадяни Росії:
ПЕТУХОВ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ, РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ, МОСКОВСЬКА ОБЛ. М. МОЖАЙСЬК ВУЛ.ПОЛІГРАФІСТІВ
РЕБРОВ ДМИТРО ЮРІЙОВИЧ, РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ, МОСКОВСЬКА ОБЛ. М.МОЖАЙСЬК ВУЛ. КАРАСЬОВА
4. Фірма "УКРЛІСКОМПЛЕКС" зареєстрована у с.Баранинці в нас на Закарпатті.
5. приблизно третю частину всієї деревини язик не повертається назвати дровами. Деревину
оглянула досвідчена у лісовій галузі людина, та повідомила про цей факт митникам. Ми зафільмували цей огляд вагонів.
    Повідомила про сумніви щодо відповідності якості заявленій у документах деревини Урядову лінію, Службу СБУ Закарпатської області, Гарячу лінію Поліції України. Звернення зафіксували.
Поліція прибула на місто подій через майже пів години. На моє прохання пояснити чому так довго їде поліція, сказала, що кругом на дорогах затори. Це вона про місто Чоп, де всього дві більш-менш великі вулиці і що таке затор чопці бачили лише в телевізорі.
    Оперативно-слідча группа Поліції Ужгородського району з 3 осіб
у складі якої чомусь був дільничний міліціонер і жодного спеціаліста по економічним злочинам, просто постояла мовчки і поїхала. Сказали, що вони не можуть нічого зробити, окрім письмових запитів. Кому і з якого приводу будуть запити пояснити не змогли. Смайлик «smile»
    Працівник СБУ Хижняк Руслан повідомив, що він передав відомості якомусь керівнику підрозділу "К". Подякував. Смайлик «smile»
    Начальник районного СБУ Іван Іванович, вислухав і подякував. Смайлик «smile»
    Гаряча лінія Генеральної прокуратури була холодною і не відповідала.
    Ось я тепер питаю:
Хто, блядь, в нашій державі може щось зробити, що б не морозитись, а припинити неподобство негайно? Будь яке неподобство? Будь-який злочин? Навіщо нам тоді СБУ, Прокуратури, Поліції, Міліції, інспекції, Митні варти, Беркути, Соколи і інші папуги?
    Працюю над відеосюжетом.
Багато матеріалу треба передивитись, і вибрати важливе..

Немає коментарів:

Дописати коментар