четвер, 10 березня 2016 р.

“Розсудливий” образ життя дочок українських політиків, відверті фото і не дитячі розваги (ФОТО)


929977
Прийнято вважати, що діти політиків повинні вести такий же "розсудливий" спосіб життя: строго і скромно одягатися, уникати конфліктних ситуацій і взагалі не потрапляти в історії, які можуть кинути тінь на імідж рідних. Однак на практиці все буває з точністю до навпаки.

Найчастіше героїнями таблоїдів стають, звичайно, дочки політиків, які з радістю демонструють на камеру або хваляться в соцмережах своєї шикарним життям, новими губами, збільшеними грудьми, оголюють тіла і не піклуються про те, що їхні розваги явно виходять за рамки задекларованих батьками доходів.
Співачка і дочка регіонала Асоль
У нашому рейтингу ми вирішили віддати дівчинці, яка дозріла. Ще недавно зворушливі виступи маленької співачки Асоль зворушували мамашек всій Україні до глибини душі і навіть вибивали сльозу з очей.
Але час пройшов і дівчинка вирішила пустити в хід нову артилерію – пишні груди, тонку талію і певну відсутність комплексів.
105371 
705922 
766613 
929977
Дочка нардепа-опозиціонера Саша Абдулліна

Потрапили в наш список найгарячіших дочок політиків і чада оппозіцонеров. Наприклад, молодша дочка члена "Батьківщини" Олександра Абдулліна.
Як повідомляє, офіційний дохід головного піарника партії Юлії Тимошенко невисокий – в 2011 році він задекларував 247 тисяч гривень доходу, при цьому на рахунку у нього вже лежало понад 10 млн грн. А ще 15 млн грн значилося на рахунках дружини.
Цікаво, що вже в 2012 році їх молодша дочка, на той момент 21-річна студента Саша Абдулліна придбала спортивний купе-кабріолет Ferrari California за $ 200 тис.
Дочка бютівця Абдулліна їздить на Ferrari за $ 200 тис.
900639

Дочка Тягнибока одягається на секонд-хенді

Останнім часом, правда, Дарина стала більше уваги приділяти своєму зовнішньому вигляду і виглядати, куди вишуканіше, ніж раніше.
19-річна середня дочка Тягнибока постійно веселить передплатників жартами власного твору і вміє перевтілюватися перед камерою.
236605 
644442
Вульгарна внучка екс-прем'єра Маша Фокіна

Маша, звичайно, в першу чергу не дочка, а внучка, зате політика високого рангу, так що ми дозволили собі внести її в наш список найбільш відривних дочок політиків, родинний зв'язок адже однаково пряма.
Вітольд Фокін – екс-прем'єр-міністр України, сьогодні складно оцінити його стан, але всю свою велику сім'ю він давно і гідно забезпечив і прилаштував по життю.
982ee4be52bed3216e78278eeac8bb69_fokina_01
Маша, наприклад, вважає себе співачкою, хоча дуже важко згадати хоча б одну її пісню. З початком Евромайдана, дівчина втекла з країни в США, ідривається в улюбленому Маямі.
Маша знялася у фільмі голландського режисера абсолютно голою, не боїться оголюватися на камеру і в Україні, більше того – робить це з особливим задоволенням.
Джерело: http://korupciya.com/rozsudlivij-obraz-zhittya-dochok-ukra%D1%97nskix-politikiv-vidverti-foto-i-ne-dityachi-rozvagi-foto/

Немає коментарів:

Дописати коментар