пʼятниця, 11 березня 2016 р.

З публікації у Фейсбуку: Відкритий лист Народного артиста України Володимира Гришка


«Я не політик і не чиновник. Я не корупціонер. У мене немає фабрик, заводів, підприємств або сотень гектарів народної землі. Маю єдину «зброю» – голос, дарований Богом.


Закликаю ЗМІ не поширювати брехливу інформацію, щодо буцімто моїх концертів у Криму в 2015 році. Впродовж останніх двох років я жодного разу там не виступав. У разі розповсюдження неправдивої інформації, готовий захищати свою честь та гідність у суді.
Я відповідаю категоричною відмовою на всі запрошення до Росії, котрих за останні два роки було дуже багато. Жодного разу з моменту початку конфлікту на сході України я не співав у Росії.
Напередодні свята 8 березня я дійсно був запрошений з концертом до Обухова. Концерт відбувався в рамках мого гастрольного туру «Дорогами України» та, окрім Обухова, включав ще десять міст України. Подія мала благодійний характер, адже всі отримані від продажу квитків кошти безпосередньо перед концертом планувалося передати на потреби Збройних сил України. Вільних місць у залі не було, квитки розкупили заздалегідь. Напередодні концерту до організаторів виступу почали надходити повідомлення про можливі провокації та погрози зриву заходу.
 Після того, як я зустрівся з представниками місцевої влади у обласній раді Обухова та роз'яснив мою громадянську позицію, було вирішено скасувати чи перенести концерт, щоб унеможливити розвиток неконтрольованих ситуацій щодо громадян. Звістка про відміну концерту обурила та розчарувала моїх прихильників.
Очевидно, скасування концерту – це спланована акція проти культури в Україні. Адже культура – це теж національна безпека будь-якої держави. Певно, комусь вигідно сіяти розбрат.

Маю запевнити, що надалі не коментуватиму ганебний фейковий бруд, щодо моїх концертів у Криму. У наш час, маніпулюючи фактами, будь-яку людину можна принизити, а з білого зробити чорне.
 Але я знайду сили та честь витримати потік брехні. Я патріот і не хочу залишати свою країну, своїх громадян у ці тяжкі дні, коли час боротися за правду та за цілісність України. У майбутньому планую розвивати та підтримувати молоді таланти, котрими так багата наша земля та давати концерти, що допоможуть об’єднувати країну, а ще – бути достойним сином свого народу. Слава Україні!»
Народний артист України,
Лауреат Національної премії ім. Тараса Шевченко
Володимир Гришко

Немає коментарів:

Дописати коментар