пʼятниця, 18 березня 2016 р.

Станіслав зі Станиславова переміг на чоловічому конкурсі краси у 1906 році20 липня 1906 року в місті Карлсбад (нині знаменитий чеський курорт Карлові Вари) відбувся чоловічий конкурс краси.

Друге місце на цьому конкурсі посів Станіслав Рубчак зі Станиславова, набравши 164 голоси. Станіслав Рубчак був правником і перебував у Карлсбаді з метою лікування й відпочинку.
До речі, батько станиславівського красеня, Теодор Рубчак, був досить відомою людиною в місті. Він належав до найбільших землевласників Станиславівського повіту, певний час був членом спостережної ради Міщанського банку. В 1901 р. його всіляко переконували балотуватися на депутата до Галицького сейму, проте пан Рубчак чомусь відмовився виставляти свою кандидатуру. В 1904 р. він придбав землі у селі Залуква під Галичем за 64 500 корон.
Його син Станіслав нічим особливим не відзначився, хіба що своєю неймовірною красою. Але саме його ефектна зовнішність прославила місто на популярному курорті, написала газета "Кур’єр станиславівський" від 5 серпня 1906 року.
Олена Бучик
Джерело: ЗК http://kurs.if.ua/news/stanislav_zi_stanyslavova_peremig_na_cholovichomu_konkursi_krasy_u_1906_rotsi_34415.html

Немає коментарів:

Дописати коментар