вівторок, 23 лютого 2016 р.

Що має Гоголь до Івано-Франківської області? – депутат Василь Попович виступив проти фестивалю “Porto Franko Гогольфест”

На засіданні бюджетної комісії обласної ради 23 лютого розглядали видатки програми “Культура Івано-Франківщини у 2016 році”. У ній передбачено виділення 95 тисяч гривень з обласного бюджету на Міжнародний фестиваль “Porto Franko Гогольфест”. Депутат Василь Попович заявив, що така сума є завеликою і цей фестиваль недоречно проводити.


Людмила Баран


Нагадаємо, Міжнародний фестиваль “Porto Franko Гогольфест” називають подією, яка зробить Івано-Франківськ культурною столицею України.
Василь Попович звернув увагу, що на заходи з відзначення Дня незалежності заплановано всього  15 тисяч гривень.
«Може нам краще незалежність гідно пошанувати, ніж якийсь там Порто Франко Гогольфест?», – сказав Попович.
Начальник управління культури Володимир Федорак повідомив, що фестиваль має пройти 9-12 червня в Івано-Франківську. На нього мають приїхати відомі українські та закордонні виконавці.
«Для чого нам це? В час війни. Я не розумію», – повторив Попович. – Це чиясь нав’язлива ідея, яку ви мусите виконати?». Депутат сказав, що це ідея заступниці голови обласної ради.
Він запропонував зняти пункт про  фестиваль з програми, а кошти закладені на нього розподілити між іншими культурними заходами.
Депутат Олександр Левицький, заступник міського голови Івано-Франківська, зауважив, що міський бюджет також заклав кошти на проведення   фестивалю Порто Франко.
“Ми сприймаємо цю подію як іміджеву для Івано-Франківська. Ми розуміємо всі обставини, – сказав Левицький. – Якщо ви відмовите співфінансувати фестиваль з обласного бюджету, то і ми змушені будемо забрати фінансування”.
“Ну і правильно. Що має Гоголь до Івано-Франківської області?” – заявив Попович.
У підсумку, члени комісії проголосували за те, щоб детально розглянути питання про фестиваль та його кошторис на наступному засіданні.
За матеріалами http://www.galka.if.ua/shho-maye-gogol-do-ivano-frankivskoyi-oblasti-deputat-vasil-popovich-vistupiv-proti-festivalyu-porto-franko-gogolfest/

Немає коментарів:

Дописати коментар