пʼятниця, 12 лютого 2016 р.

З рибами-хижаками оптимістичніше дивишся на життя.

Вони небезпечні для людей, а він ними захоплюється. Унікальну колекцію прісноводних акваріумних риб-хижаків зібрав іванофранківець Тарас Олійник. Найгрізніша акула з людськими зубами – піранья Пакко – з'явилася у його помешканні як подарунок.

Риба може сягнути розмірів понад метр і набрати до 45-ти кілограмів ваги, інформують”Вікна” з посиланням на “3-студію”.
Це акула Челінджера, прісноводна акула пентгасіус. У всіх західних ЗМІ на слуху, оскільки занесена до феноменів загальносвітових. У неї зуби, як в людини. Потужний хижак – ласує грецькими горіхами, овочами та фруктами.
У цьому ж акваріумі мешкають й інші хижаки. «Павичеве око» та кольчужний сом, з міцною бронею, який виконує обов»язки «комунальника». А ця риба виросла у Тараса практично з малька. Хижий сом, не зважаючи на свої розміри – 80 сантиметрів – він ще підліток, йому лише рік.  Зараз його господар думає про розширення житлової площі для гігантської риби.
– Це сом орінокський, червонохвостий, плоскоголовик. Типовий мешканець річки Амазонки Ріонегро та озера Орінокко. Харчується рибами хижими і нехижими, птахами, коли досягає максимальних розмірів – рибалкам треба бути обережними – до трьох метрів, розповідаєТарас Олійник, колекціонер риб-хижаків
Співмешканка цього фіш-монстра – гостя з Тайланду – самка ангольського сома кларіаса. Вона може довго обходитися без води. А у воді – надзвичайно небезпечна.
Захоплення акваріумістикою у юриста за фахом – вже тривалий час. Як не дивно, каже колекціонер, хижаки – заспокоюють. Спостерігати за тим, як хижак харчується, – одне задоволення.
З рибами-хижаками, каже колекціонер, оптимістичніше дивишся на життя. І відпочиваєш від буденних клопотів. У сусідстві з хижаками, щоправда, в окремих акваріумах живуть декоративні риби. Бійцівський сомик та карп кої, котрий завжди пливе проти течії. В Китаї – символізує незламність перед будь-якими бідами і рутинними проблемами. Такою якістю характеру наділений і його господар.
Автор: Третя Студія

2 коментарі:

  1. • Підписуйтесь на мій ю туб канал https://www.youtube.com/channel/UCgQjNtA9rHxg9qsoSzYoITA
    там багато цікавинок для усіх, а саме про унікальних екзотів тварин, про моржування, поезія, спів, унікальні рубрики для усіх буду радий Вас усіх бачити у якості підписувачів...

    ВідповістиВидалити
  2. Дфйсно варто підписуватись на ю туб канал Тараса Олійника https://www.youtube.com/channel/UCgQjNtA9rHxg9qsoSzYoITA

    ВідповістиВидалити