пʼятниця, 26 лютого 2016 р.

В Івано-Франківську викрито бордель із повіями. (+відео)

У соціальних мережах та і на вулицях Івано-Франківська, зокрема, йде жваве обговорення нового закладу, який не приховує свого еротичного напрямку.
Журналісти видання "Шабля" вирішили з'ясувати, які саме послуги надає новостворений в Івано-Франківську чоловічий клуб, класу "V.I.P.". Результати перевершили всі сподівання.
Як повідомляється на сайті даної структури, адресу якого можна побачити на фото вище, серед послуг клубу є такі цікаві процедури, як БДСМ, страпон, "золотий дощ" та інші. До слова, за послуги можна розрахуватись карткою (може когось із банків-кредиторів для оформмлення швидких кредитів посадити))))...


 "В Івано-Франківську викрито масажисток, які ставилися до своїх клієнтів з особливою "любов'ю" (ФОТО)
Івано-Франківські оперативники викрили масажний салон, в якому представниці «найдавнішої професії» за матеріальну винагороду надавали зовсім не масажні послуги. Тепер їм та адміністратору салону доведеться відповідати перед законом.
23 лютого близько 20 години в Івано-Франківську в ході спільних дій відділом боротьби зі злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми, ГУ НП в Івано-Франківській області було проведено санкціонований обшук у приміщенні чоловічого масажного клубу «Grande Royal de la Fleurs», який розташований по вулиці Чорновола, 99.
Під час обшуку в приміщенні перебували 5 працівниць, які є уродженками східної України, та адміністратор закладу. Із клубу вилучено кошти, отримані злочинним шляхом, комп’ютерну техніку, журнали обліку клієнтів.
Відносно масажисток правоохоронці склали протоколи за ст. 181-1 (зайняття проституцією) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Згідно цієї статті, вказані діяння тягнуть за собою попередження або накладення штрафу від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Стосовно адміністратора масажного салону порушено кримінальне провадження за ч. 2 ст. 303 (сутенерство) Кримінального кодексу України.
Наразі тривають заходи щодо встановлення всіх осіб, причетних до скоєння вказаного злочину." - пише на своїй ФБ-сторінці головний поліцейський області віктор Шкутов.
Джерело: http://www.pravda.if.ua/news-92661.html

Немає коментарів:

Дописати коментар