вівторок, 5 січня 2016 р.

Слідами не тільки наших публікацій. Як ми вже повідомляли раніше, напередодні "кроликам" порадили не їздити до Одеси.

Концерт гумористичного дуету скасували у Трускавці після закликів місцевих активістів бойкотувати виступ.
Концерт "кроликів" у Трускавці скасували. Ілюстрація:korupciya.com

У курортному місті Трускавець Львівської області скасували концерт гумористів Володимира Данильця і Володимира Мойсеєнка, які в новорічну ніч розважали росіян на телеканалі "Росія-1". Як передає Zik, виступ мав відбутися в понеділок, 4 січня, в "будинку культури Шевченка", передають Патріоти України.
Концерт "кроликів" у Трускавці скасували. Ілюстрація:korupciya.comЯк відзначає видання, ще в суботу, 2 січня, артисти були проінформовані про скасування концерту, а по всьому місту були зняті афіші. До таких заходів адміністрація БК "Шевченко" вдалася після закликів місцевих активістів бойкотувати виступ.
Нагадаємо, в новорічній передачі на державному російському каналі Данилець і Мойсеєнко, які є народними артистами України, разом з колишньою киянкою Наталею Корольовою виконали критичну по відношенню до України пісню про Одесу.
Також в мережі активісти закликали місцевих жителів влаштувати "теплий прийом" артистам. "Хто в Трускавці - потрібна тепла зустріч цих старих путінців. Спробують виступити. Афіші розклеїли сьогодні", - повідомляється в Twitter Стелс-Бандерівець.

Немає коментарів:

Дописати коментар