пʼятниця, 18 грудня 2015 р.

Соболєв і Семенченко скликають львівських громадських активістів

Єгор Соболєв і Семен Семенченко
"Янукович повернувся. З корупцією, брехливою пропагандою , політичними репресіями і зрадою національних інтересів. Ми можемо зупинити контрреволюцію і почати все спочатку. Якщо будемо всі разом . Ми вже робили це. І на Майдані і на фронті .Побачимося в неділю." - написав Семен Семенченко на своїй сторінці у Фейсбуку.
У неділю, 20 грудня, у Львові відбудеться публічна зустріч дискусія на тему «Чому шахраї далі перемагають в Україні і як це зупинити?». Ініціаторами і учасниками цієї зустрічі будуть народні депутати Єгор Соболєв та Семен Семенченко.
«За два роки після Євромайдану ключові державні інституції далі працюють в інтересах корупціонерів і відвертих державних зрадників. Схеми Януковича збережені як і більшість його людей, які тепер вірно служать новому керівництву держави. Чому шахраї далі перемагають в Україні і як це зупинити?», – йдеться в анонсі зустрічі, надісланому на адресу ZAXID.NET.
У повідомленні зазначено, що на зустріч запрошуються «євромайданівці, волонтери та учасники війни за незалежність, активісти і просто небайдужі».
Зустріч відбудеться 20 грудня о 14:00 в готелі «Дністер», 9 поверх.

Немає коментарів:

Дописати коментар