пʼятниця, 18 грудня 2015 р.

Юрій Луценко: Україна отримала рішення Єврокомісії про безвізовий режимЮрій Луценко

    Йес! Україна отримала рішення Єврокомісії про безвізовий режим!
    Це рішення не про візи у паспортах. Це - цивілізаційний злам. Відтепер падає стіна, що 350 років відділяла нас від Європи.
Рік пройшов не дарма. Попри саботаж окремих фракцій у парламенті, попри безвідповідальні війни самозакоханих політиків, Президент довів, що виконує свою головне завдання євроінтеграції.
We did it!
Прощавай, імперіє.
ПТН ПНХ.
    Єврокомісія дійсно погодилася, що Україна виконала всі умови для введення безвізового режиму з ЄС. Про це на своїй офіційній сторінці у Twitter повідомив президент України Петро Порошенко. Читайте також: Туск похвалив Україну за прогрес у виконанні критеріїв щодо безвізового режиму "Європейська комісія підтвердила, що Україна виконала всі критерії Плану дій щодо лібералізації ЄС візового режиму для України. Безвізові подорожі до Європи, ось і ви!", - написав лідер країни у соцмережі.  Нагадаємо, у ЗМІ раніше з'явилася інформація, що сьогодні, 18 грудня, в Брюсселі Єврокомісія остаточно схвалила позитивний звіт стосовно виконуваного Україною Плану дій до лібералізації візового режиму з ЄС. 
    Варто зауважити, що для візової лібералізації Україні необхідно було прийняти ряд законів. Зокрема, про депортацію мігрантів, конфіскацію майна корупціонерів, записаного на третіх осіб, та на себе, закон, який передбачає створення державного бюро розслідувань, закон, який дає дозвіл на арешт майна, закон про заборону дискримінації секс-меншин на роботі. Також Верховна Рада проголосувала за створення Агентства з повернення і управління активами, нажитими незаконним шляхом і за створення Антикорупційного бюро. Президент Європейського Союзу Дональд Туск також зазначив, що "Україна зробила великий прогрес протягом минулого місяця на шляху до лібералізації візового режиму, що в свою чергу призведе до цієї лібералізації так скоро, як тільки це буде можливо". Слід зазначити, у разі схвалення програми виконаних вимог, Україна зможе отримати безвізовий режим вже через три-чотири місяці.
Більше читайте тут: http://tsn.ua/ukrayina/poroshenko-pidtverdiv-rishennya-yevrokomisiyi-schodo-bezvizovogo-rezhimu-z-ukrayinoyu-556694.html

Немає коментарів:

Дописати коментар