четвер, 24 грудня 2015 р.

"Беркутівці", які побили студентів на Майдані прийняті у Нацполіцію

    Більшість бійців колишньої третьої роти київського "Беркута", незважаючи на низькі тестові бали, успішно пройшли співбесіду для прийому на службу до Національної поліції. Про це повідомив член атестаційної комісії, активіст "Автомайдану" Олександр Кравцов на своїй сторінці у facebook .

    "Звільнили лише одіозного заступника Антонова (Євген Антонов, командир третьої роти "Беркута") і ще одного нерадивогого рядового",−написав Кравцов.
    Він також зазначив, що більшість колишніх "беркутівців" отримали низькі тестові бали, однак члени комісії поставилися до них лояльно, оскільки багато хто з бійців отримали статус учасника АТО.
    Як повідомляла Українська правда, у липні поточного року генпрокуратура передала до суду справи щодо чотирьох екс-керівників "Беркуту", серед них – Євгена Антонова та Андрія Дидюка, які були відсторонені, але потім поновлені на посадах за клопотанням підлеглих голови МВС Арсена Авакова.
При цьому, раніше повідомлялось, що зокрема серед керівництва міліції Києва, 80% складу не пройшли атестацію для служби в поліції.
З коментарів:
Ця країна приречена на загибель, її вже ніхто і ніщо не врятує. Шкода тільки людей, які можуть мислити адекватно і оцінювати ситуацію тверезо, вату ж не шкода анітрішки, вони завжди переконані в правоті владної верхівки та її непогрішності. Їх будуть бити, а вони тішитимуться, запевняючи, що так треба... А особливо вату тішить коли б"ють звичайного перехожого, якщо той не так одягнений, підстрижений/голений, думає не так як потрібно, або, недайбоже, ідеологічно нестійкий, не піддається масовій зомбації і не кричить вунісон з усіма: Славакапаесес, сталінжив, парашенканашефсьо, або будь-які інші мантри...А з Беркутом тут усе зрозуміло, рабовласникам завжди потрібні наглядачі, які не задаючи зайвих запитаннь виконуватимуть наказ, і чим жорстокішими вони будуть тим краще, це ж нормально для докапіталістичних суспільств, так що не переймайтесь...

«– Спочивай, Тату, безтурботно. У нас все гаразд. Будуємо нову державу. Ідуть реформи. Створюємо нову поліцію.»

Немає коментарів:

Дописати коментар