неділя, 27 грудня 2015 р.

Ще одне "досягнення" Порошенка - Яценюка: У Івано-Франківську масове поповнення "Регіонів"У мережу потрапили скандальні засекречені пункти “Мінських угод”.На переговорах у Мінську керівництво України домовилося з Путіним здати йому Схід України, перетворивши його на “автономію”.
Засекречені документи “Мінських угод” містять у собі пункти зі здачі східних областей кремлівським терористам, повну їх амністію і відбудову зруйнованого виключно за рахунок України, передає ІНФОРМАТОР з посиланням на джерела у Верховній Раді.
За словами джерел, Порошенко боїться оприлюднювати текст угоди через його вибухові наслідки: Україна бере на себе зобов’язання віддати Росії не лише окуповані території Донбасу та Крим, а й неокуповані райони Донецької та Луганської областей. Разом із тим, невдовзі до цих квазіутворень повинні будуть приєднатися частина районів Харківської області і, можливо, кілька районів Запорізької та Дніпропетровської областей. За домовленостями Україна повинна буде надати цим “республікам” автономію, за зразком Кримської АР, і за бюджетні гроші відбудувати зруйнований житловий фонд та промисловість, при тому, що бюджет “автономій” ні під якими приводами не буде йти в центральну казну під приводом відновлення зруйнованого після війни.
Іншою головною темою домовленостей є пункт про амністію “сепаратистам” і зобов’язання київської влади провести представників квазіреспублік (автономій) в український парламент та Уряд. Згодом, за передбаченим і узгодженим планом, передбачається, що “автономії” проголосять про приєднання до Росії, але продовжать розширювати свою територію з приєднання “Новоросії” (інших територій Харківської, Сумської, Полтавської, Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської та Одеської областей).
Окремою темою іде обговорення про виведення українських військ з лінії зіткнення. З одного боку начебто оголошено про 7-у хвилю мобілізацію, а з іншого, її навіть ніхто не починав проводити. За цим планом, для ЗСУ створюють умови нестачі боєприпасів та вогневої підтримки для посилення фізичної та психологічної втоми. З іншого боку, будуть створені приводи для повернення частин із зони бойових дій. Особливу увагу приділено тому, щоб відвести добровольчі батальйони подалі від Сходу України. З наступного, 2016 року їх планують відвести на полігони, після чого і оголосять “демобілізацію”.
При цьому, на найвищому рівні домовлено, що бізнес-активи Порошенка та його клану не будуть зачіпати, навіть навпаки – їм дані преференції у розширенні впливу на територію РФ.
За словами джерела, на Банковій розуміють небезпечність появи цих домовленостей у інформаційному просторі: якщо населення дізнається про плани клану Порошенка, вони не втримаються при владі і дня. Саме тому на документи накладено гриф “секретно”. Варто зауважити, більшість лідерів політичних сил знають про ці пункти угод, і гостро розкритикували Петра Порошенка за державну зраду, однак, відкрито виступити проти нього наразі ніхто не наважується і не має сил для цього.
Як говорить джерело, усі очільники політичних рухів припинили між собою відкриті сварки і конфлікти, розуміючи, що невдовзі відбудеться або повна здача України, або почнуться масові заворушення у разі явно антидержавних дій президента. Через це лідери партій та масових рухів кулуарно вже домовилися не “мочити” одне одного і вичікують наступних кроків Порошенка. Імовірно, активно виконувати підписані з Кремлем домовленості почнуться вже з середини січня 2016 року.

Немає коментарів:

Дописати коментар