середа, 23 грудня 2015 р.

Франківці обіцяють зіпсувати відпочинок мешканці Донецька, яка відпочиває в Карпатах, але ненавидить українців


    На Прикарпаття часто приїжджає Ірина Сенькіна із Донецька, яка любить відпочивати у горах, кататися на лижах. При цьому вона мешканців України називає «фашистами», країни ЄС «гейєвропою», а політика Путіна для неї найкраща і найрозумніша.
Про це пишуть у соцмережах.

    «Цього року обіцяється знову відвідати наші краї, щоб покататися на лижах, попити пива в наших кафе та поїсти шашличків у наших колибах. Чому б ні? Але є одне “але”. Потім вона
повертається в свій рідний Лугандон і строчить в інтернеті про фашистів, бандєровцев та укропов. Прихильно ставиться до ДНР і ненавидить “укропскую армию”. На моє запитання, чого ж тоді їздити до ненависних укропів та бандєровців, вона відповідає “А что мне теперь на лыжах не кататься?”, каже, що “большинство населения Украины – идиоты” і взагалі, вона їде не “к нам”, а “мимо нас», - пише Роман Коваль.
За його словами, Ірина Сенькіна ненавидить і Небесну сотню, Героїв вона називає «ублюдками».
       Процитую “Ублюдков начали убивать. Жаль что не начали раньше”. На днях підтвердила, що не відмовляється від своїх слів і називає майданівців “тварями”. Також стверджує, що “моральные принципы не для неё”. Я їй пообіцяв, що спробую зробити все, щоб цього року їй на Франківщині не дуже сподобалося. Нехай відпочиває у Єнакієво. Це – перший крок. У нас область невеличка, нехай людина побачить, що ми не всі щиро та дружелюбно посміхаємося тим, хто плює в спину», – пише Роман Коваль.
=======================
До теми:  

В мережі виявили ще одну сепаратистку в лавах патрульної поліції Одеси

В мережі виявили ще одну сепаратистку в лавах патрульної поліції Одеси
На її сторінці в соціальній мережі виявлені записи, які явно носять антидержавний характер.
У соціальній мережі "Вконтакте" та "Твіттері" активісти змогли виявити дівчину, яка розповідає сепаратистські думки, незважаючи на те, що працює в одеській поліції, передає Depo.Одеса.
Юлія Святченко раніше проживала в Маріуполі, а нещодавно в Одесі вона була прийнята в національну поліцію.
А на її сторінці в соціальній мережі виявлені записи, які явно носять антидержавний характер. Сторінку Святченко недавно видалили, але все ж ще залишилися архівні записи.

Немає коментарів:

Дописати коментар