вівторок, 15 грудня 2015 р.

Івано-Франківський міський суд обрав міру запобіжного заходу чоловікові, якого підозрюють у жорстокому вбивстві

В суботу, 12 грудня 2015 року, до Івано-Франківського міського суду, для обрання міри запобіжного заходу, було доставлено мешканця села Яківка, Тлумацького району, 1962 року народження. Чоловіка підозрюють у вчинені злочину передбаченого ч.1 ст.115 ККУ.
Судом було встановлено, що 10 грудня, 2015 року, підозрюваний перебуваючи за місцем свого проживання в с. Яківка Тлумацького району, на ґрунті раптово виниклих неприязних стосунків, діючи умисно, з метою позбавлення життя своєї знайомої, наніс останній дерев’яною палицею та металевим розвідним ключем декілька ударів у голову, таким чином спричинивши тілесні ушкодженнями, в наслідок яких наступила смерть потерпілої.

В подальшому, з метою укриття вчиненого злочину підозрюваний на власному велосипеді вивіз труп убитої жінки до ставу в селищі Обертин Тлумацького району, де помістив металеву деталь в одяг потерпілої та вкинув останню у воду.
Під час судового засідання сторона обвинувачення просила обрати для підозрюваного міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, а сторона захисту наполягала на більш м'якій мірі.
Врахувавши всі обставини та ризики по вказаній справі, Івано-Франківський міський суд ухвалив застосувати щодо підозрюваного, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на період слідства, не визначаючи розмір грошової застави.
Тримання під вартою підозрюваного здійснювати в Івано-Франківському СІЗО.
http://ifm.if.court.gov.ua/sud0907/news/227459/

Немає коментарів:

Дописати коментар