субота, 14 січня 2017 р.

Гройсман обещает в 2017-м запустить «маховик экономического развития»

Маховик розвитку... :) Питається - на якій основі той маховик має крутитись? Щось створили? Побудували завод? Налагодили індустрію, виробництво? Допомогли підприємцям? Стабілізували гривню? Закінчили війну? 

пʼятниця, 13 січня 2017 р.

Остап Дроздов: Журнал РIA-Львів попросив дати свій прогноз на 2017. Повний текст можна знайти в журналі, а тут даю квінтесенцію


  ...У 2017 році люди виразно зловлять себе на думці, що це тупик. Україна зразка 1991-2016 цілком себе вичерпала. Система не може і не хоче саму себе зламати, а народ не здатен, не хоче і не може перезаснувати державу. Влада цього ніколи не забезпечить, тому що тільки ідіот демонтує самого себе. А народ – тим більше, тому що 2017 рік буде роком фізіологічного виживання, роком Африки в центрі Європи. 

середа, 11 січня 2017 р.

Виступ професора Павла Гриценка на засіданні Конституційного Суду України (відео)

    Виступ директора Інституту української мови Національної академії наук України, доктора філологічних наук, професора Гриценка Павла Юхимовича на засіданні Конституційного Суду України з розгляду справи за конституційним поданням 57 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України «Про засади державної мовної політики» 13 – 14 грудня 2016 року.

Пресконференція з Ольгою Сворак після повернення з "того світу"... (повне відео )

    Нагадаємо Ольга Сворак – журналістка франківського видання Golos-info була затримана 21 червня 2016 року, коли перебувала на окупованій території за власною ініціативою. Бойовики заявили, що вона була «агентом СБУ» з позивним «Метель».