середа, 24 травня 2017 р.

7 диких традицій першої шлюбної ночі в країнах Африки: + фото

Яких тільки весільних традицій не буває! Шотландці обливають наречену багнюкою, в Індії подекуди одружуються спочатку з деревом, а тоді з людиною, у Кореї нареченого б'ють по п'ятах рибою. Та найбільше вас здивують звичаї в країнах Африки, де твориться справжня вакханалія. Дивіться!

1. Команда репетиторівНаречений і наречена з берберських племен відразу після весілля ніколи не залишаються наодинці. Перша шлюбна ніч у них колективна. У великій спальні до молодят приєднуються кілька сімейних пар. І досвідчені передають молодим свій досвід і допомагають їм позбутися сорому. Цей захід триває до п'яти днів.

2. "Все нормально, я свічку тримала"У Руанді, Кенії та інших країнах, де говорять на суахілі, теж не залишають молодят без нагляду. Щоб вони розібралися у всіх тонкощах інтиму, зі старовинних часів під прикрашеним шлюбним ложем вмощується старша родичка нареченої. Вона дає всілякі поради, а на ранок розповідає іншим, як все пройшло.

3. Несподівана радістьУ племені шона перша шлюбна ніч проводиться до весілля і є повною несподіванкою для нареченого. Після заручин дівчина в супроводі численних родичів може в будь-який день прийти в будинок майбутнього чоловіка. Ні про що не підозрюючи, рідні нареченого повинні вчасно помітити процесію і зустріти її радісним танцем. Так перевіряється вміння нареченого і його сім'ї справлятися з несподіваними проблемами. Якщо все пройшло вдало, то наречена залишається на ніч.

4. Наречений має переспати не лише зі своєю обраницеюУ племені баньянколе, що живе на північному заході Уганди, важлива роль при укладанні шлюбного союзу відводиться тітоньці нареченої. Щоб упевнитися в тому, що у нареченого немає проблем з потенцією, вона перед весіллям проводить ніч з обранцем племінниці. Само собою, тітонька присутня в кімнаті і під час шлюбної ночі.

5. У ліжку з незнайомцемУ багатьох африканських країнах шлюби організовують батьки, а їхні діти вперше бачать один одного тільки на весіллі. А в Танзанії все ще суворіше. Наречена взагалі не бере участі в урочистостях. Поки всі веселяться, вона сидить удома в очікуванні чоловіка. Він прибуває вночі, і подружнє життя починається.

6. Ніч гуморуУ лівійських мусульман весілля триває не менше п'яти днів. Перші три наречений і наречена проводять окремо, кожен у своєму будинку. На четвертий день наречена організовує вечірку, куди запрошується наречений в компанії друзів. Протягом вечора друзі просто зобов'язані якомога голосніше шуміти і жартувати щодо того, що сьогодні відбудеться за зачиненими дверима. Гумор не припиняється навіть тоді, коли молоді усамітнюються.

7. З непокритою головоюУ суданському племені нуер після весільного бенкету друзі відвозять наречену в село нареченого, де їй для початку наголо голять голову, а вже потім відводять її до чоловіка. Сенс цього ритуалу не цілком зрозумілий, але факт залишається фактом: дівчина з волоссям не має права лягти в ліжко із законним чоловіком.

Джерело: https://maximum.fm/7-dikih-tradicij-pershoyi-shlyubnoyi-nochi-v-krayinah-afriki-vrazhayuchi-foto_n118473

Немає коментарів:

Дописати коментар