За його словами, Самойлова – приманка для України, і якщо ми не дозволимо їй виступити, виникне скандал міжнародного масштабу.
"Відпрацювавши на своїх, вони підсовують цю цукерку нам. Інвалід 1-ї групи, співачка Юлія Самойлова, що брала участь у концертах в окупованому Криму у 2015 році – найкраща кандидатура для наживки, яку ми можемо заковтнути, не пустивши її в Україну. "Ну ось, подивіться, ми ж казали, – нелюді, фашисти й бандерівці" – взвиють усі федеральні канали. Зчиниться скандал міжнародного масштабу, і, повірте, усі біомаси земні встануть на захист людини з особливими потребами. Днями розгорнулася писанина в СБУ, з проханням ретельно перевірити факти, діяти згідно з чинним законодавством і все таке", – написав Мухарський.
На думку актора, важливо, щоб на перших рядах на "Євробаченні" сиділи бійці України, які постраждали під час війни з Росією.
"Будьте мудрішими, будьте далекогляднішими. Будьте професіоналами, холоднокровними і зважливими. Пустіть, але... Хай приїдуть і без гучних заяв і шоу-ефектів створять мовчазний живий коридор для проїзду співачки, а також для журналістів, що її супроводжуватимуть. А перші ряди на Євробаченні віддайте героям, посіченим, побитим, пошматованим російськими снарядами та мінами. І хай дивиться світ на ці наслідки російського великодержавного варварства, що вже сотні років вбиває і калічить, паралельно співаючи пісні про "Аіст на крише – мір на зємлє". І не кажіть після того, що мистецтво не має жодного стосунку до політики", – написав Мухарський.
Джерело:
http://from-ua.com/news/400399-nelyudi-fashisti-i-banderivci-muharskii-poradiv-yak-zustriti-samoilovu.html
=====================================================================
До теми:
Ще влітку 2016 Оксана Білозір була готова виступати з Наташею Корольовою в її сольному концерті в Палаці "Україна", який мав би відбутися 14 грудня 2016.
Продюсера й чоловіка української співачки Романа Недзельського, а заразом і генерального директора НПМ "Україна" зовсім не "дивував" факт того, що, пафосно кажучи про цей концерт журналістам на літній прес-конференції, Недзельський хотів, щоб депутат українського парламента від Блоку Петра Порошенка допоміг би на своєму імені й авторитеті зібрати кассу представнику партії "Единая Россия", хай і рівнем нижче в партійній ієрархії.
Облишимо в сторону, як з афіш зникло спочатку ім'я Білозір, а потім і взагалі концерт той відмінили, але почалася судова тяганина. Але чому ж сьогодні Оксана Білозір так публічно-зневажливо ставиться до своєї колеги по співочому цеху, російського інваліда Юлії Самойловій?

Оксана Билозир. Фото - Публичные Люди