субота, 16 квітня 2016 р.

Що спільного у прем’єр-міністрів і шкарпеток? Тільки не подумайте, що запах...

    Кращий прем’єр-міністр України ще за часів Київської Русі пішов. Дивно, але після такої втрати у державі не оголосили триденний траур і не приспустили прапори. Більше того – я довго ходив вулицями файного міста Тернопіль і лише в одному місці почув плач. З’ясувалося, що плакали не за Яценюком – дворічний хлопчик розбив собі коліно.

“Під цев парасовлев ходили австрийскі курви, най тепер московска ходит”

    Миколайчуку тоді років 22–23 було. Він стидався брати Палагну, як жінку. І от у цьому епізоді, коли помагає їй зійти з коня, Параджанов йому: “Бери її за…” Так прямим текстом – за жіночий орган. Миколайчук аж почервонів, говорить: “Н-ну, в-ви здуріли, С-сергій Йосипович”. Він коли сердивсь, то починав заїкатись.
562077_1_w_570_lq
У карпатському селі Криворівня влітку 1964 року режисер Сергій Параджанов завершив зйомки фільму “Тіні забутих предків”. Більшість епізодичних ролей виконали місцеві гуцули

пʼятниця, 15 квітня 2016 р.

Торгувати на міському ринку мають в першу чергу українці, – Марцінків

    Міський голова Івано-Франківська відвідав центральний продуктовий ринок, де поспілкувався з власником компанії-орендаря ринку Ігорем Халамендою.

четвер, 14 квітня 2016 р.

У Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський фестиваль творчості „З Україною в серці”    Днями в приміщенні Івано-Франківської обласної філармонії відбувся Всеукраїнський фестиваль творчості „З Україною в серці”, у якому взяло участь понад 100 учасників з усієї країни.

У Франківську, як в Ірландії. Джон Стокс уже вісім місяців живе в Івано-Франківську (+відео)

    Він вже багато де побував, пожив у Європі, в США. Тут йому подобається найбільше, бо, каже, люди відкриті, щирі, спонтанні, мають відчуття свободи — як ірландці.

"ФРАНКІВЦІ". Випуск 10. Ярослав Хованець - шахіст зі скверу Місцкевича.

Розмова із одним з найвпізнаваніших жителів міста про те, чому почав грати в шахи в сквері Міцкевича, чому в Україні не оптимістичний гімн та про співпрацею з гуртом “Перкалаба”.

вівторок, 12 квітня 2016 р.

Іван Мефодієвич попереджає: в червні ПОП зустрінеться з Сталіним, Леніним, Брежнєвим та іншими не з світу цього.

Днями в мережу потрапило відео на якому старенький дідусь розказує, про майбутне світу, і в тому числі України. Як до цього поставитися, вирішувати Вам, але пророцтво досить цікаве, та неоднозначне.

неділя, 10 квітня 2016 р.

Юрій Андрухович: Чому люди тікають з України

Старанні й обдаровані учні. Діти успішних і добре освічених батьків. Золотий капітал країни з назвою Україна, який з неї витік і, швидше за все, назавжди

Частина 1. Мова тіла (The Language of The Body)

    Существует сто девяносто три вида мелких и крупных обезьян. Сто девяносто два из них имеют волосяной покров. Исключение составляет голая обезьяна, именующая себя Homo sapiens (Человек разумный). Этот своеобразный и весьма процветающий вид тратит уйму времени на изучение мотивов своего поведения и столько же на то, чтобы упорно пренебрегать основными из них... Человек - чрезвычайно сильная, голосистая, предприимчивая и в высшей степени стадная обезьяна. Самое время изучить характер ее поведения. Знаменитый специалист-приматолог Десмонд Моррис рассказывает об итогах десятилетнего исследования различных аспектов стайного поведения Homo Sapiens, активно иллюстрируя свои утверждения накопленным видеоматериалом.

Студія документального кіно Мирослава Бойчука презентує: з відеоархівів ТРК "МІД"


ТРК МІД. 1998 р. Оксана Говера. Василь Ковальчук про дисидентку ОУН УПА Оксану Попович.

Три фрагменти з життя Франківська, знятих мимохідь.

Івано-Франківськ. 6.04.2016 р.Дощ. Делікатес. Івано-Франківськ.

"...Я горджусь... своєю роботою...", "вберегли країну...", Біг вперед - зрозумів, що стоїть на місці. Міняємо шило на мило?

А.Яценюк: "Я прийняв рішення скласти повноваження Прем’єр-міністра України. 12 квітня подання буде внесено до Верховної Ради. Політична криза в державі розв’язана штучно. Бажання змінити одну особу засліпило політиків і паралізувало їхню волю до реальних змін. Процес зміни Уряду перетворився на бездумний біг на місці.