пʼятниця, 11 березня 2016 р.

Івано-Франківський міський суд розпочав розгляд кримінального провадження щодо іноземних студентів, яких підозрюють у зґвалтуванні неповнолітньої

В п'ятницю, 11 березня, 2016 року, в Івано-Франківському міському суді відбулось підготовче засідання у кримінальному провадженні щодо двох громадян іноземної держави, яких підозрюють у вчинені злочинів перередбачених ч. 4 ст. 152 ККУ.

З публікації у Фейсбуку: Відкритий лист Народного артиста України Володимира Гришка


«Я не політик і не чиновник. Я не корупціонер. У мене немає фабрик, заводів, підприємств або сотень гектарів народної землі. Маю єдину «зброю» – голос, дарований Богом.

Яценюк приїхав до Івано-Франківська

    У програмі його візиту - нарада щодо ремонту доріг, яка відбудеться у селі Крилос, Галицького району. Під час наради, підіб'ють підсумки минулорічних робіт в області та обговорять плани на поточний рік. Далі, Яценюк повернеться назад до Івано-Франківська, щоб провести нараду з головами районних державних адміністрацій та головами міст обласного значення Івано-Франківської області, повідомляє Франик з посиланням на Курс.

Верховний Суд заборонив банкам вимагати старі борги з українців

За рішенням Верховного Суду Україні, банкам забороняється стягувати з українців борги, яким понад три роки, а також штрафи яким більше року.

четвер, 10 березня 2016 р.

«Гірка» і «Ревера»

Пропонуємо вашій увазі спогади Тадеуша Ольшанського про старий Станиславів, які вперше публікуються українською (із книги “Станиславів однак живе”, 2010).

“Розсудливий” образ життя дочок українських політиків, відверті фото і не дитячі розваги (ФОТО)


929977
Прийнято вважати, що діти політиків повинні вести такий же "розсудливий" спосіб життя: строго і скромно одягатися, уникати конфліктних ситуацій і взагалі не потрапляти в історії, які можуть кинути тінь на імідж рідних. Однак на практиці все буває з точністю до навпаки.

Те, що сталося недавно українці будуть розсьорбувати десятки років…

Те, що за минулуий тиждень натворили верховні (не народні!) депутати на вулиці Грушевського в Києві, – не піддається поки спокійного аналізу.

Історія жесту середнім пальцем"New-York Times" вийшла з розгромною статтею про режим Порошенка-Яценюка

Одна из самых влиятельных газет мира New-York Times
вышла с разгромной и откровенной статьёй по результатам деятельности правительства Евромайдана.Украина называется банкротом, прямо признаётся присутствие политических убийств и коррупции в новом правительстве. Ниже выдержки из текста публикации.

вівторок, 8 березня 2016 р.

Фестиваль "На хвилях Світязя" 2002 рік. (Фото з відео)

Фестиваль "На хвилях Світязя" 2002 рік. (Фото з відео)

Була колись така передача "Крок до зірок".

    Давно її не бачив. Мабуть зникла, як і більшість хорошого в Україні. Зате ящики заполонили голі задниці, російські шоу, фільми та інша фігня.

Оголена краса: ню по-франківськи

Фото, що передають красу жіночого тіла, завжди провокують суперечливі реакції у суспільстві. Для одних це мистецтво, в інших викликає лише осуд. КУРС спілкувався з чотирма франківськими фотографами про оголену жіночу натуру і мистецтво у жанрі ню.Ярема Проців
Справедливо вважається одним із місцевих "класиків" фотожанру ню.
Ярема Проців з фотоапаратом не розлучається з 6-річного віку, хоча в дитинстві не мріяв стати професійним фотографом. "Я 11 років музиці вчився, щоб потім 40 років працювати фотографом".