вівторок, 23 серпня 2016 р.

Українська Роксолана, яка святкує свій день народження, знялася у відвертій фотосесії для JS.


Українська актриса Ольга Сумська, яка 22 серпня відсвяткувала свій ювілей, на власному прикладі переконує, що у 50 років життя лише починається.


    Я давненько не оголювалися перед камерою, але мені було легко погодитися у честь святкової дати. Зізнаюся, в жанрі фотосесії я роблю це вперше, – каже актриса в інтерв'ю для JS.
    Ольга Сумська розповіла, що нині вона відчуває себе впевненою та добре знає свої сильні сторони. За її словами, гарну форму допомагає підтримувати постійна робота над собою.
    Для того, щоб схуднути, актриса інколи сідає на гречану дієту, голодування та займається спортом.
    Серед інших секретів краси  акторки – контрастний душ і використання народних засобів (мед з кавовою гущею, цукор з оливковою олією, сіль).
Ольга Сумська зіграла близько 75 ролей в театрі й кіно, проте саме роль Роксолани принесла актрисі популярність і визнання.

    "Є кілька зайвих кілограмів. У школі я важила 63, а зараз 68. Проте можу похвалитися пробіжками. Навіть у відрядження завжди беру з собою кросівки. Також захоплююся присіданнями", – каже Ольга Сумська.
Джерело: http://1plus1.ua/najkrasij-tizden-mogo-zitta/novyny/olga-sumska-znalasa-v-eroticnij-fotosesii-do-svogo-dna-narodzenna

Немає коментарів:

Дописати коментар