субота, 30 квітня 2016 р.

В Івано-Франківську змагалися національні збірні України та Ірландії з боксу.


    Відкрив змагання міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. У вітальному слові мер відзначив, що між Україною і Ірландією є чимало спільного.
За словами Марцінківа, обидві нації пережили голодомор, «в українців була УПА, в ірландців – ІРА, українці воюють на Донбасі, в ірландців – своя боротьба, в Північній Ірландії». Мер висловив сподівання, що ці спортивні змагання – ще один маленький крок до зближення двох народів.

свято спорту до манежу Коледжу фізичного виховання

Перед початком боїв присутні на пропозицію Марцінківа також вшанували хвилиною мовчання спортсмена збірної Ірландії, який загинув в автокатастрофі напередодні змагань, та франківців, що віддали своє життя у війні на сході України.
    На цьому офіційна частина закінчилися і почалася серія з 11 видовищних поєдинків між представниками збірних  України та Ірландії, до яких увійшли найкращі, титуловані спортсмени держав. У складі збірної України були боксери з Одеси, Чернівців, Хмельницька, Івано-Франківська, Долини, Коломиї. Тренер збірної України – Тарас Степанюк, тренери збірної Ірландії – Том Рауч та Ігор Хміль, виходець з Івано-Франківська, який емігрував до Ірландії 5 років тому.
    Спортсмени – від наймолодших до дорослих - змагалися у вагових категоріях від 38 кг до 91 кг.
Один бій закінчився в нічию. У п’яти сутичках перемогу здобули українці, у п’яти – ірландці. Остаточний рахунок – 5,5 : 5,5.
Джерело: http://pravda.if.ua/news-96769.htmlНемає коментарів:

Дописати коментар