четвер, 17 грудня 2015 р.

Сергій Лещенко про "ЗНАЙДЕНИЙ" АРХІВ ДОКУМЕНТІВ СІМ'Ї ЯНУКОВИЧА

Коли мова іде про хабарництво Мартиненка, Яценюк каже в інтерв'ю європейським журналістам, що не керує прокуратурою. Коли мова зайшла про Януковича, Яценюк прямо на засіданні уряду (!) роздає доручення, що треба зробити.
Це карикатурний піар. Тому що провадження по Януковичу має розслідувати не Аваков і навіть не Шокін. Усі матеріали мають бути передані в Національне антикорупційне бюро. І жодного відношення Яценюк до них не має.
Найсмішніше в цій історії те, що Аваков звітує про знайдений "архів Януковича", який насправді активісти знайшли ще в лютому 2014 року в офісі особистого юриста Януковича Павла Литовченка на вулиці Волоській у Києві. Потім цей архів було передано народним депутатам від УДАР на "зберігання". І от тепер Аваков звітує про "спецоперацію". Напевно, тепер його треба приставити до нагороди і вручити іменний кришталевий стакан.
Архів документів Віктора Януковича знайшли в одній зі столичних квартир. Як заявляє МВС, знайдено як особисті документи втікача, так і банківські документи і печатки офшорних компаній. Слідчі порушили кримінальне провадження щодо діяльності низки конвертаційних центрів, що відмивали бюджетні кошти.

Немає коментарів:

Дописати коментар